lipca 13, 2014

Lipcowy stosik - 2014


Witajcie!

Dziś mam przyjemność zaprezentowania Wam pierwszą na tym blogu (i mam nadzieję nie ostatnią) lipcową kolekcję książek W tym miesiącu na stosik składa się tylko sześć książek.
Postaram się je odpowiednio zaprezentować. A pełne recenzję wrzucę niebawem.
Od góry mamy:
1.  Sophie Hannah - Zabójcze marzenia
Jest kwadrans po pierwszej w nocy. Connie Bowskill powinna spać, ale zamiast tego odwiedza stronę internetową agencji nieruchomości by obejrzeć wymarzony dom w Cambrige.
Uruchamia wirtualne zwiedzanie by zajrzeć do wnętrza domu i raz na zawsze rozwiać wątpliwości, ale jej oczom ukazuję się scena jak z koszmaru, na dywanie w dużym pokoju leży kobieta w kałuży krwi.

2. Jeffrey Archer - Fałszywe wrażenie
Książka ta to zapierająca dech w piersiach, pełna zwrotów akcji podróż od Nowego Jorku po Londyn, od Bukaresztu po Tokio, aż wreszcie senna angielką wieś. Wszystko to by rozwiązać ostatnia tajemnice obrazu Van Gogh'a.

3. Jaye Ford - Poza Strachem
W wieku 17 lat Jodie Cramer przeżyła koszmar zgotowany jej przez trzech nieznajomych mężczyzn. Obecnie trzydziestopięcioletnia Jodie jest nauczycielką i matką dwójki dzieci. Uporała się z tragicznymi przeżyciami i stara się prowadzić normalne życie. Kiedy wraz z trzema przyjaciółkami wybiera się na weekend za miasto, ma nadzieję że będzie to dla niej miła odmiana. Odludne miejsce budzi jednak w Jodie przerażające wspomnienia, w dodatku prześladuje ją poczucie, że ktoś ją obserwuje...

4. Manel Loureiro - Apokalipsa Z Początek Końca
W należącej do Federacji Rosyjskiej bazie wojskowej dochodzi do ataków ekstremistów islamskich. Napastnicy przypadkowo uwalniają przechowywane tam wirusy dziwnej choroby, która pustoszy coraz większe tereny, odcinając je od reszty świata.

5. Zoran Drvenkar - Ty
Co zrobisz kiedy najlepsza przyjaciółka bez słowa zniknie z Twojego życia? Co zrobisz, kiedy w końcu znajdziesz ją naszprycowaną prochami, z trupem ojca w zamrażarce? Co zrobisz z wartym miliony euro składzikiem narkotyków? Co zrobisz, kiedy jeden  najpotężniejszych ludzi w Berlinie zacznie na Ciebie polować? Do czego posuniesz się, żeby znaleźć to, czego całe życie szukasz?

6. M.D Lachlan - Synowie Boga
Wiedziony przepowiednią król wikingów wyprawia się porwać dziecko, gwaranta pomyślności swego ludu. Zamiast jednego, odkrywa dwa niemowlaki, bliźniaczych synów śmiertelniczki i nordyckiego boga. Jednemu pisany jest los dziedzica królewskiego rodu, drugiemu - żywot wśród wilków.

A Wy, spotkaliście się już z którąś z tych książek? Jakie są Wasze opinie na ich temat? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 RECENZOWNIA KSIĄŻKOWA , Blogger